Noi suntem români, urmasi de geti si daci....romanii ,sunt doar urmasii stramosilor nostrii.
<noscript>
<a rel="nofollow" target="_blank" href="http://www.hit100.ro/">
<span class="yshortcuts" id="lw_1344889347_1">HIT100.ro</span></a></noscript>

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Noi suntem români, urmasi de geti si daci....romanii ,sunt doar urmasii stramosilor nostrii.
<noscript>
<a rel="nofollow" target="_blank" href="http://www.hit100.ro/">
<span class="yshortcuts" id="lw_1344889347_1">HIT100.ro</span></a></noscript>
Noi suntem români, urmasi de geti si daci....romanii ,sunt doar urmasii stramosilor nostrii.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

5 participanți

In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de odenwald Sam Aug 04, 2012 5:20 am

salut admn,

intimplator am gasit pe net un Forum care, vizual, e identic cu acesta ! affraid

toplet.top-me.com (am incercat sa postez ca Link, dar n-a mers...inca...)

Sad

...o zi buna...
odenwald
odenwald
Admin

Mesaje : 18
Data de inscriere : 03/08/2012
Varsta : 59
Localizare : Resita / Galati / Hessen

http://odenwald.hat-gar-keine-homepage.de

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de adnro Sam Aug 04, 2012 7:36 pm

Buna dimineata, tuturor!
E ceva normal sa gasesti un forum identic, deoarece sunt gratuite! Asta nu inseamna ca neaparat putem copia dupa celelalte, trebuie sa fim originali!
adnro
adnro
Admin

Mesaje : 61
Data de inscriere : 03/08/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti - Bayern

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de odenwald Dum Aug 05, 2012 5:14 am

adnro a scris:Buna dimineata, tuturor!
E ceva normal sa gasesti un forum identic, deoarece sunt gratuite! Asta nu inseamna ca neaparat putem copia dupa celelalte, trebuie sa fim originali!

buna adina,
dar cine a zis ca noi sa copiem dupa altii ? din contra, am vrut numai sa-i "atrag atentia" lui marius ca mai e un forum care are acelasi fundal ca acesta...Si ca trebuie sa fim originali, e clar...dar pentru asta trebuie sa fim unici...
odenwald
odenwald
Admin

Mesaje : 18
Data de inscriere : 03/08/2012
Varsta : 59
Localizare : Resita / Galati / Hessen

http://odenwald.hat-gar-keine-homepage.de

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de adnro Lun Aug 06, 2012 5:23 am

Odenwald, de unde stii cum ma cheama?
adnro
adnro
Admin

Mesaje : 61
Data de inscriere : 03/08/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti - Bayern

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty adevarat

Mesaj Scris de Marius Lun Aug 06, 2012 7:31 am

forumul este acum doar un test, sa vad cum se comporta platforma si ce libertate de modificare am.
--este gratuit si vine cu teme prestabilite pe care nu le pot schimba si de aici si asemanarea ..de fapt fundalul ,butoanele ,etc sunt identice cu o multime altele care au folosit aceasta tema si platforma.

am gasit inca 2 platforme gratuite ...dintre care una include chat, care a fost cerut.NU caut neaparat gratuit dar inainte de a cumpara domeniu si de a configura forumul trebuie sa stiu exact ce vreau pt ca va trebui sa platesc un baiat destept sa il faca asa cum voi dorii si cum veti dorii si voi cei care intrati aici.

bafta multa si idei bune

Marius
Admin

Mesaje : 192
Data de inscriere : 01/08/2012
Varsta : 51
Localizare : Resita--Düren

https://romania-germania.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de odenwald Joi Aug 09, 2012 6:11 am

adnro a scris:Odenwald, de unde stii cum ma cheama?

...iti plac creioanele muzicale ???? lol!

odenwald
odenwald
Admin

Mesaje : 18
Data de inscriere : 03/08/2012
Varsta : 59
Localizare : Resita / Galati / Hessen

http://odenwald.hat-gar-keine-homepage.de

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de adnro Vin Aug 10, 2012 2:33 am

Am banuit eu ceva, insa vroiam sa fiu sigura.... lol....
Ce facem pana la urma ? pe celalalt forum nu se mai poate discuta omeneste... !?!?!?
adnro
adnro
Admin

Mesaje : 61
Data de inscriere : 03/08/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti - Bayern

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de odenwald Sam Aug 11, 2012 8:17 am

adnro a scris:Am banuit eu ceva, insa vroiam sa fiu sigura.... lol....
Ce facem pana la urma ? pe celalalt forum nu se mai poate discuta omeneste... !?!?!?

-adi draga, intotdeauna a fost asa pe MU...sau cel putin asa era si cind am dat de el pe internet...
-a fost o intimplare, cumnata-mea a venit pentru 2-3 ani in Germania, iar dupa doua luni de stat pe capul nostru Laughing , a zis ca ar vrea sa lucreze (nu la un ciorap Wink ) si m-am uitat pe net sa vedem care-ar fi posibilitatile sau variantele...si asa am dat de MU...
-iar aici, nu pot inca sa ma pronunt...e doar la inceput, dar imi voi da silinta, in masura puterilor mele, dar mai ales in masura timpului liber pe care nu prea il am, sa ajut si eu...
-apropo, DOMNU MARIUS, nu putem da un nume acestui site ? de exemplu, Noi sintem Romani ?

o seara buna....
odenwald
odenwald
Admin

Mesaje : 18
Data de inscriere : 03/08/2012
Varsta : 59
Localizare : Resita / Galati / Hessen

http://odenwald.hat-gar-keine-homepage.de

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de marius14 Lun Aug 13, 2012 8:44 am

ops...scuze de intarziere...am fost o saptamana la Herculane, fara calculator ,telefon etc

putem...sa il si botezam ..va fi cum ai zis tu...il putem modifica pe parcurs daca ne mai vin idei

marius14
Vizitator


Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de viodave Sam Oct 06, 2012 3:23 am

adnro a scris:Am banuit eu ceva, insa vroiam sa fiu sigura.... lol....
Ce facem pana la urma ? pe celalalt forum nu se mai poate discuta omeneste... !?!?!?


de nici o culoare nu se mai poate discuta!!!
viodave
viodave

Mesaje : 42
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 41
Localizare : resita / achim

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de Marius Sam Oct 06, 2012 4:50 am

Sad da ...si eu mai intru acolo dar fara sa ma loghez... evntual folosesc PM daca vreau sa iau legatura cu prietenii virtuali pe care ai am acolo

Marius
Admin

Mesaje : 192
Data de inscriere : 01/08/2012
Varsta : 51
Localizare : Resita--Düren

https://romania-germania.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Bine v-am gasit

Mesaj Scris de coz13 Sam Dec 01, 2012 10:37 pm

Doar ce am gasit forumul acesta, cineva a postat un link pe MU, chiar ma intrebam daca ala este singurul forum in Germania. Acolo am fost scarbit din primul moment si nu imi vine sa cred de ce admin lasa totul asa. Felicitari pentru munca voastra aici si pentru incercare. Poate in curand o sa fie mai multi membri, sper ca toti tot la fel de seriosi.

coz13

Mesaje : 1
Data de inscriere : 01/12/2012

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de viodave Sam Dec 01, 2012 11:55 pm

coz13 a scris:Doar ce am gasit forumul acesta, cineva a postat un link pe MU, chiar ma intrebam daca ala este singurul forum in Germania. Acolo am fost scarbit din primul moment si nu imi vine sa cred de ce admin lasa totul asa. Felicitari pentru munca voastra aici si pentru incercare. Poate in curand o sa fie mai multi membri, sper ca toti tot la fel de seriosi.

coz13 bun venit!
viodave
viodave

Mesaje : 42
Data de inscriere : 06/10/2012
Varsta : 41
Localizare : resita / achim

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de Marius Dum Dec 02, 2012 7:54 pm

buna coz....bine ai venit. bounce

Marius
Admin

Mesaje : 192
Data de inscriere : 01/08/2012
Varsta : 51
Localizare : Resita--Düren

https://romania-germania.forumgratuit.ro

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de adnro Mar Dec 11, 2012 5:47 am

coz13 a scris:Doar ce am gasit forumul acesta, cineva a postat un link pe MU, chiar ma intrebam daca ala este singurul forum in Germania. Acolo am fost scarbit din primul moment si nu imi vine sa cred de ce admin lasa totul asa. Felicitari pentru munca voastra aici si pentru incercare. Poate in curand o sa fie mai multi membri, sper ca toti tot la fel de seriosi.

Bine ai venit printre noi, Coz! Insa vei observa ca aici nu e asa mare activitate, deoarece majoritatea lucram si nu prea avem asa de mult timp pentru forum....
adnro
adnro
Admin

Mesaje : 61
Data de inscriere : 03/08/2012
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti - Bayern

Sus In jos

Nu sintem singuri pe aceasta planeta... Empty Re: Nu sintem singuri pe aceasta planeta...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum